Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mattdawg8
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Calgary, Alberta, Canada
Recent Rankings
88 The Usual Suspects (1995) - Aug 18, 2009
75 Hannibal (2001) - Aug 18, 2009
70 Van Helsing (2004) - Aug 18, 2009
80 Spaceballs (1987) - Aug 18, 2009
80 First Blood (1982) - Aug 18, 2009
75 The Mask of Zorro (1998) - Aug 18, 2009
70 Zoolander (2001) - Aug 18, 2009
60 Robin Hood (1973) - Aug 18, 2009
65 Blue Streak (1999) - Aug 18, 2009
40 Chicken Run (2000) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mattdawg8. Why not go rank more films, then come back and check it out again?