![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
matthazley | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2009
Location: UK
|

| 90 | Léon: The Professional (1994) - Apr 24, 2011 |
| 65 | Fast Times at Ridgemont High (1982) - Oct 17, 2009 |
| 90 | The Fountain (2006) - Oct 17, 2009 |
| 80 | Tron (1982) - Oct 17, 2009 |
| 70 | Braveheart (1995) - Oct 17, 2009 |
| 90 | Fight Club (1999) - Oct 17, 2009 |
| 75 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Oct 17, 2009 |
| 3 | Catwoman (2004) - Oct 17, 2009 |
| 85 | Collateral (2004) - Oct 17, 2009 |
| 30 | The Mummy (1999) - Oct 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |