Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
matthewf
Movie Buff - 295 Films Ranked
Member Since: Sep 3, 2008
Location: China
Recent Rankings
75 Dawn of the Dead (1978) - Jun 06, 2009
40 WALL·E (2008) - Jun 06, 2009
60 Troy (2004) - Jun 06, 2009
70 King Kong (2005) - Jun 06, 2009
75 Beverly Hills Cop II (1987) - Jun 06, 2009
92 Apocalypse Now (1979) - Jun 06, 2009
79 Annie Hall (1977) - Jun 06, 2009
60 The Dark Knight (2008) - Jun 06, 2009
80 Fahrenheit 9/11 (2004) - Jun 06, 2009
55 Jackie Brown (1997) - Jun 06, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with matthewf. Why not go rank more films, then come back and check it out again?