![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mattlore | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: May 24, 2006
Location: USA
|

| 95 | 3 Women (1977) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Mulholland Drive (2001) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Nashville (1975) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Cook the Thief His Wife & Her Lover (1989) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Celebration (1998) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Umbrellas of Cherbourg (1964) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Audition (1999) - Aug 13, 2007 |
| 95 | 8½ (1963) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Network (1976) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Airplane! (1980) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |