![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mattre | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: USA
|

| 0 | Snakes on a Plane (2006) - Oct 17, 2007 |
| 86 | Full Metal Jacket (1987) - Oct 17, 2007 |
| 84 | City of God (2003) - Oct 17, 2007 |
| 40 | The Mummy (1999) - Oct 17, 2007 |
| 75 | Troy (2004) - Oct 17, 2007 |
| 85 | Napoleon Dynamite (2004) - Oct 17, 2007 |
| 85 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Oct 17, 2007 |
| 72 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Oct 17, 2007 |
| 75 | Blow (2001) - Oct 17, 2007 |
| 66 | Twister (1996) - Oct 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |