![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
matt_riviera | |
![]() |
Movie Buff - 209 Films Ranked
Member Since: Jun 11, 2006
Location: Australia
|

| 77 | The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Strangers on a Train (1951) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Malcolm X (1992) - Aug 13, 2007 |
| 69 | The Wedding Banquet (1993) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Undead (2003) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Walk the Line (2005) - Aug 13, 2007 |
| 45 | I Love Your Work (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 | War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007 |
| 87 | The Wayward Cloud (2005) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Madagascar (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |