Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mattybgame
Film Freak - 905 Films Ranked
Member Since: Nov 12, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
56 Dead Calm (1989) - Nov 15, 2009
88 Jules and Jim (1962) - Nov 15, 2009
46 Moby Dick (1998) - Nov 15, 2009
68 Splash (1984) - Nov 15, 2009
78 The Crying Game (1992) - Nov 15, 2009
67 Starter for Ten (2006) - Nov 15, 2009
44 Firewall (2006) - Nov 15, 2009
68 Black Hawk Down (2001) - Nov 15, 2009
68 Scream (1996) - Nov 15, 2009
81 Bambi (1942) - Nov 15, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mattybgame. Why not go rank more films, then come back and check it out again?