![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
maureen | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Mar 10, 2009
Location: Canada
|

| 84 | Ocean's Twelve (2004) - Mar 10, 2009 |
| 78 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - Mar 10, 2009 |
| 83 | Home Alone (1990) - Mar 10, 2009 |
| 95 | Grease (1978) - Mar 10, 2009 |
| 89 | Runaway Jury (2003) - Mar 10, 2009 |
| 86 | Big Daddy (1999) - Mar 10, 2009 |
| 87 | Reservoir Dogs (1992) - Mar 10, 2009 |
| 65 | Beethoven (1992) - Mar 10, 2009 |
| 40 | Spice World (1997) - Mar 10, 2009 |
| 71 | Twister (1996) - Mar 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |