![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
maurerpwr | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Dec 16, 2009
Location: CIncinnati, OH, USA
|

| 60 | Me, Myself & Irene (2000) - Dec 17, 2009 |
| 20 | Phone Booth (2003) - Dec 17, 2009 |
| 50 | Team America: World Police (2004) - Dec 17, 2009 |
| 5 | Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Dec 16, 2009 |
| 40 | I Know What You Did Last Summer (1997) - Dec 16, 2009 |
| 30 | As Good As It Gets (1997) - Dec 16, 2009 |
| 95 | The Matrix (1999) - Dec 16, 2009 |
| 45 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Dec 16, 2009 |
| 100 | The Shawshank Redemption (1994) - Dec 16, 2009 |
| 20 | RoboCop (1987) - Dec 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |