![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
maviturna | |
![]() |
Movie Buff - 265 Films Ranked
Member Since: Jan 7, 2008
Location: Turkey
|

| 75 | I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007) - Feb 10, 2008 |
| 70 | Proof (2005) - Feb 10, 2008 |
| 65 | Paris, je t'aime (2006) - Feb 10, 2008 |
| 65 | G.O.R.A. (2004) - Feb 10, 2008 |
| 75 | Life Is Beautiful (1997) - Feb 10, 2008 |
| 80 | Rhapsody in August (1991) - Feb 10, 2008 |
| 65 | Dancer in the Dark (2000) - Feb 10, 2008 |
| 80 | Dondurmam gaymak (2006) - Feb 10, 2008 |
| 75 | The Squid and the Whale (2005) - Feb 10, 2008 |
| 30 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Feb 10, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |