Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mawcs
Movie Buff - 380 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
Recent Rankings
85 Star Trek: Insurrection (1998) - Aug 18, 2009
70 The Goonies (1985) - Aug 18, 2009
45 Zoolander (2001) - Aug 18, 2009
50 Superman III (1983) - Aug 18, 2009
85 Lethal Weapon 3 (1992) - Aug 18, 2009
40 Poseidon (2006) - Aug 18, 2009
85 The Truman Show (1998) - Aug 18, 2009
50 School of Rock (2003) - Aug 18, 2009
90 Heat (1995) - Aug 18, 2009
55 Driving Miss Daisy (1989) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mawcs. Why not go rank more films, then come back and check it out again?