![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
maxlaws | |
![]() |
Movie Buff - 148 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Bristol, Virginia, USA
|

| 90 | I Know What You Did Last Summer (1997) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Fight Club (1999) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Meet the Fockers (2004) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Die Hard 2 (1990) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Crank (2006) - Aug 18, 2009 |
| 40 | Antitrust (2001) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Miss Congeniality (2000) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Matilda (1996) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Striptease (1996) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Ransom (1996) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |