![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
maxx | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2009
Location: montreal, quebec, Canada
|

| 4 | The Faculty (1998) - Aug 04, 2009 |
| 8 | Memento (2001) - Aug 04, 2009 |
| 8 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 04, 2009 |
| 6 | Vanilla Sky (2001) - Aug 04, 2009 |
| 8 | House of Flying Daggers (2004) - Aug 04, 2009 |
| 6 | When Harry Met Sally... (1989) - Aug 04, 2009 |
| 8 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Aug 04, 2009 |
| 7 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 04, 2009 |
| 8 | Amélie (2001) - Aug 04, 2009 |
| 7 | The Bourne Ultimatum (2007) - Aug 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |