Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mayabelle
Cinema Addict - 1140 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: MN, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 The Lion King (1994) - Sep 05, 2009
90 Pineapple Express (2008) - Sep 05, 2009
70 Loser (2000) - Sep 05, 2009
70 Tommy Boy (1995) - Sep 05, 2009
60 Romeo + Juliet (1996) - Sep 05, 2009
50 Beverly Hills Ninja (1997) - Sep 05, 2009
50 Flubber (1997) - Sep 05, 2009
60 Pulp Fiction (1994) - Sep 05, 2009
30 Twister (1996) - Sep 05, 2009
0 Saw IV (2007) - Sep 05, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mayabelle. Why not go rank more films, then come back and check it out again?