mayank2024

mayank2024
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Chandigarh , Chandigarh , India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 71% American Hustle (2013) - Rated 25 Apr 2014
82 78% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 25 Apr 2014
80 74% Where the Buffalo Roam (1980) - Rated 25 Apr 2014
96 96% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 25 Apr 2014
86 84% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 25 Apr 2014
80 74% Dazed and Confused (1993) - Rated 12 May 2012
75 62% The Avengers (2012) - Rated 11 May 2012
76 66% Super Troopers (2002) - Rated 10 May 2012
73 56% The Italian Job (2003) - Rated 10 May 2012
61 24% Eurotrip (2004) - Rated 10 May 2012