![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
maylitalo | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Aug 14, 2011
Location: USA
|

| 85 | Elf (2003) - Aug 14, 2011 |
| 90 | X2: X-Men United (2003) - Aug 14, 2011 |
| 93 | Doubt (2008) - Aug 14, 2011 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Aug 14, 2011 |
| 90 | Pretty Woman (1990) - Aug 14, 2011 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Aug 14, 2011 |
| 90 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 14, 2011 |
| 92 | The Perfect Score (2004) - Aug 14, 2011 |
| 90 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Aug 14, 2011 |
| 92 | Road Trip (2000) - Aug 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |