maynard

maynard
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 13 Oct 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 1% Mr. Deeds Goes to Town (1936) - Rated 13 Oct 2013
90 88% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 13 Oct 2013
92 95% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 13 Oct 2013
60 41% Once Brothers (2010) - Rated 13 Oct 2013
40 30% Marat/Sade (1967) - Rated 13 Oct 2013
40 30% Last Year at Marienbad (1961) - Rated 13 Oct 2013
45 35% Daria: Is It Fall Yet? (2000) - Rated 13 Oct 2013
20 7% The Lady Vanishes (1938) - Rated 13 Oct 2013
40 30% The Lion in Winter (1968) - Rated 13 Oct 2013
35 24% The Trial of Joan of Arc (1962) - Rated 13 Oct 2013