Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mazmac
Flick Fan - 81 Films Ranked
Member Since: Jan 26, 2008
Location: UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
60 Road Trip (2000) - Jan 26, 2008
10 The Pacifier (2005) - Jan 26, 2008
Mini-Review: after seeing this movie i will never think of vin diesel in the same light again AKA riddick
30 Ice Age: The Meltdown (2006) - Jan 26, 2008
30 The Tuxedo (2002) - Jan 26, 2008
30 Analyze That (2002) - Jan 26, 2008
30 Kung Fu Hustle (2004) - Jan 26, 2008
60 Bulletproof Monk (2003) - Jan 26, 2008
30 Meet the Parents (2000) - Jan 26, 2008
60 High Fidelity (2000) - Jan 26, 2008
50 Little Nicky (2000) - Jan 26, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mazmac. Why not go rank more films, then come back and check it out again?