![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mbelembe | |
![]() |
Movie Buff - 183 Films Ranked
Member Since: May 9, 2006
Location: Switzerland
|
|
Bio: No information
| |

| 70 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 76 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 69 | Ali (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 76 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 50 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 96 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |