mb.pers1

mbpers1
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 10 Jul 2013
Location: Sydney, Nova Scotia, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 19% Zoolander (2001) - Rated 10 Jul 2013
75 56% Capote (2005) - Rated 10 Jul 2013
70 34% The Hunger Games (2012) - Rated 10 Jul 2013
75 56% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 10 Jul 2013
70 34% The Matrix (1999) - Rated 10 Jul 2013
45 6% Mr. Deeds (2002) - Rated 10 Jul 2013
75 56% Forrest Gump (1994) - Rated 10 Jul 2013
45 6% A Night at the Roxbury (1998) - Rated 10 Jul 2013
85 80% Monsters, Inc. (2001) - Rated 10 Jul 2013
80 69% Hannah and Her Sisters (1986) - Rated 10 Jul 2013