mbrave

mbrave
Movie Buff - 122 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 72% Saving Private Ryan (1998) - Rated 16 Mar 2012
80 50% Contact (1997) - Rated 16 Mar 2012
100 99% Braveheart (1995) - Rated 16 Mar 2012
70 20% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 16 Mar 2012
70 20% Solaris (2002) - Rated 16 Mar 2012
90 83% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 16 Mar 2012
70 20% Pitch Black (2000) - Rated 16 Mar 2012
70 20% Shutter Island (2010) - Rated 16 Mar 2012
80 50% Equilibrium (2002) - Rated 16 Mar 2012
90 83% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 16 Mar 2012