mburde

mburde
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 19 Apr 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 96% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 19 Apr 2008
90 85% Princess Mononoke (1997) - Rated 19 Apr 2008
90 85% Spirited Away (2001) - Rated 19 Apr 2008
85 63% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 19 Apr 2008
90 85% Kiki's Delivery Service (1989) - Rated 19 Apr 2008
70 12% Madagascar (2005) - Rated 19 Apr 2008
85 63% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 19 Apr 2008
85 63% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 19 Apr 2008
75 23% Contact (1997) - Rated 19 Apr 2008
85 63% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 19 Apr 2008