Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mcalcia
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Oct 21, 2006
Location: Brazil
Recent Rankings
100 C'eravamo tanto amati (1974) - Aug 13, 2007
90 La Strada (1954) - Aug 13, 2007
100 Nights of Cabiria (1957) - Aug 13, 2007
70 I Vitelloni (1953) - Aug 13, 2007
70 The White Sheik (1952) - Aug 13, 2007
80 Saraband (2003) - Aug 13, 2007
90 Persona (1966) - Aug 13, 2007
100 Wild Strawberries (1957) - Aug 13, 2007
80 The Seventh Seal (1957) - Aug 13, 2007
80 Cries and Whispers (1972) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mcalcia. Why not go rank more films, then come back and check it out again?