![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mcanale | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Jan 1, 2011
Location: USA
|

| 80 | Superbad (2007) - Jan 01, 2011 |
| 90 | The Bourne Ultimatum (2007) - Jan 01, 2011 |
| 40 | American Beauty (1999) - Jan 01, 2011 |
| 50 | Shrek 2 (2004) - Jan 01, 2011 |
| 70 | Gladiator (2000) - Jan 01, 2011 |
| 66 | Charlie's Angels (2000) - Jan 01, 2011 |
| 90 | The Bourne Identity (2002) - Jan 01, 2011 |
| 85 | The Bourne Supremacy (2004) - Jan 01, 2011 |
| 100 | Up (2009) - Jan 01, 2011 |
| 50 | The Simpsons Movie (2007) - Jan 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |