![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mcasas | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2009
|

| 30 | The Nutty Professor (1996) - Oct 17, 2009 |
| 30 | The Blair Witch Project (1999) - Oct 17, 2009 |
| 60 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Oct 17, 2009 |
| 55 | The Happening (2008) - Oct 17, 2009 |
| 70 | Chicken Run (2000) - Oct 17, 2009 |
| 65 | Daddy Day Care (2003) - Oct 17, 2009 |
| 65 | Dennis the Menace (1993) - Oct 17, 2009 |
| 75 | Burn After Reading (2008) - Oct 17, 2009 |
| 75 | Dinosaur (2000) - Oct 17, 2009 |
| 80 | As Good As It Gets (1997) - Oct 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |