![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mcat | |
![]() |
Flick Fan - 87 Films Ranked
Member Since: Dec 3, 2009
Location: USA
|

| 94 | Garden State (2004) - Dec 03, 2009 |
| 94 | The Departed (2006) - Dec 03, 2009 |
| 87 | True Lies (1994) - Dec 03, 2009 |
| 90 | Little Shop of Horrors (1986) - Dec 03, 2009 |
| 92 | The Triplets of Belleville (2003) - Dec 03, 2009 |
| 90 | Babel (2006) - Dec 03, 2009 |
| 55 | Broken Arrow (1996) - Dec 03, 2009 |
| 50 | Red Dawn (1984) - Dec 03, 2009 |
| 90 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Dec 03, 2009 |
| 90 | The Incredibles (2004) - Dec 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |