![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mcazarin | |
![]() |
Movie Buff - 191 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2009
Location: Descalvado, São Paulo, Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 0 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Jul 18, 2009 |
| 0 | Street Fighter (1994) - Jul 18, 2009 |
| 10 | The Matrix Revolutions (2003) - Jul 18, 2009 |
| 15 | The Matrix Reloaded (2003) - Jul 18, 2009 |
| 10 | Batman & Robin (1997) - Jul 18, 2009 |
| 45 | Irreversible (2002) - Jul 18, 2009 |
| 10 | Batman Forever (1995) - Jul 18, 2009 |
| 0 | Resident Evil: Extinction (2007) - Jul 18, 2009 |
| 20 | Saw II (2005) - Jul 18, 2009 |
| 50 | Poltergeist (1982) - Jul 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |