mcbalci

mcbalci
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 20 Oct 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 7% Enemy of the State (1998) - Rated 01 Jan 2014
66 41% Ocean's Eleven (2001) - Rated 01 Jan 2014
80 89% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 01 Jan 2014
67 45% Predator (1987) - Rated 01 Jan 2014
60 25% Mars Attacks! (1996) - Rated 01 Jan 2014
56 19% The Faculty (1998) - Rated 01 Jan 2014
64 31% Notting Hill (1999) - Rated 01 Jan 2014
77 72% The Last Samurai (2003) - Rated 01 Jan 2014
77 72% The Others (2001) - Rated 17 Nov 2013
45 3% The Nutty Professor (1996) - Rated 17 Nov 2013