Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mccanli
Movie Buff - 204 Films Ranked
Member Since: Jan 17, 2009
Location: Turkey
Recent Rankings
90 Inception (2010) - Jun 30, 2011
85 Biutiful (2010) - Jun 30, 2011
80 Collateral (2004) - Jan 25, 2009
72 The Crow (1994) - Jan 25, 2009
80 Moulin Rouge! (2001) - Jan 25, 2009
79 Hearts in Atlantis (2001) - Jan 25, 2009
83 Schindler's List (1993) - Jan 25, 2009
93 Coffee and Cigarettes (2003) - Jan 25, 2009
79 Basic Instinct (1992) - Jan 25, 2009
71 Ghostbusters II (1989) - Jan 25, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mccanli. Why not go rank more films, then come back and check it out again?