![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mccarthy79 | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Nov 20, 2010
Location: USA
|

| 96 | Ronin (1998) - Nov 20, 2010 |
| 95 | The Big Lebowski (1998) - Nov 20, 2010 |
| 90 | Crazy Heart (2009) - Nov 20, 2010 |
| 77 | Run Lola Run (1998) - Nov 20, 2010 |
| 78 | The Pianist (2002) - Nov 20, 2010 |
| 80 | Full Metal Jacket (1987) - Nov 20, 2010 |
| 80 | Saving Private Ryan (1998) - Nov 20, 2010 |
| 95 | Braveheart (1995) - Nov 20, 2010 |
| 79 | The Last of the Mohicans (1992) - Nov 20, 2010 |
| 65 | MASH (1970) - Nov 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |