![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mcgobbo | |
![]() |
Film Freak - 666 Films Ranked
Member Since: May 27, 2008
|

| 45 | Urban Legend (1998) - May 27, 2008 |
| 76 | The Amityville Horror (1979) - May 27, 2008 |
| 89 | Cross of Iron (1977) - May 27, 2008 |
| 77 | Meet the Parents (2000) - May 27, 2008 |
| 82 | Universal Soldier (1992) - May 27, 2008 |
| 88 | Apt Pupil (1998) - May 27, 2008 |
| 79 | Alone in the Dark (2005) - May 27, 2008 |
| 88 | Infernal Affairs (2002) - May 27, 2008 |
| 81 | Stigmata (1999) - May 27, 2008 |
| 45 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - May 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |