mch2smw

mch2smw
Movie Buff - 188 Film Ratings
Member Since: 18 Oct 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 84% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 14 Aug 2007
80 72% Fletch (1985) - Rated 14 Aug 2007
80 72% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
64 24% Elf (2003) - Rated 14 Aug 2007
75 55% Payback (1999) - Rated 14 Aug 2007
75 55% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
90 92% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007
60 19% The Aviator (2004) - Rated 14 Aug 2007
75 55% Daddy Day Care (2003) - Rated 14 Aug 2007
80 72% Minority Report (2002) - Rated 14 Aug 2007