![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mcintudt | |
![]() |
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
|

| 2 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Aug 22, 2007 |
| 80 | The Legend of Bagger Vance (2000) - Aug 22, 2007 |
| 75 | Father of the Bride (1991) - Aug 22, 2007 |
| 75 | Go (1999) - Aug 22, 2007 |
| 75 | Traffic (2000) - Aug 22, 2007 |
| 0 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 22, 2007 |
| 0 | Jackass: Number Two (2006) - Aug 22, 2007 |
| 20 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 22, 2007 |
| 10 | A History of Violence (2005) - Aug 22, 2007 |
| 60 | Y Tu Mamá También (2001) - Aug 22, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |