mcnda623

mcnda623
Movie Buff - 425 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 63% Stronger (2017) - Rated 02 Jan 2018
74 55% Bright (2017) - Rated 02 Jan 2018
74 55% American Assassin (2017) - Rated 07 Dec 2017
74 55% Murder on the Orient Express (2017) - Rated 07 Dec 2017
74 55% Trolls (2016) - Rated 30 Nov 2017
70 41% The Beguiled (2017) - Rated 09 Nov 2017
76 69% Wonder Woman (2017) - Rated 09 Oct 2017
74 55% Top Gun (1986) - Rated 09 Oct 2017
82 87% Wind River (2017) - Rated 08 Sep 2017
82 87% Hidden Figures (2016) - Rated 26 May 2017