![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
md1985 | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Dec 18, 2009
Location: USA
|

| 75 | Freddy Vs. Jason (2003) - Dec 18, 2009 |
| 75 | Wes Craven's New Nightmare (1994) - Dec 18, 2009 |
| 25 | Freddy's Dead: The Final Nightmare (1991) - Dec 18, 2009 |
| 50 | A Nightmare on Elm Street 5: The Dream Child (1989) - Dec 18, 2009 |
| 50 | A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master (1988) - Dec 18, 2009 |
| 75 | A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors (1987) - Dec 18, 2009 |
| 25 | A Nightmare on Elm Street 2: Freddy's Revenge (1985) - Dec 18, 2009 |
| 25 | Batman & Robin (1997) - Dec 18, 2009 |
| 50 | Batman Forever (1995) - Dec 18, 2009 |
| 75 | Batman Returns (1992) - Dec 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |