![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
md5fungi | |
![]() |
Movie Buff - 119 Films Ranked
Member Since: Jan 21, 2012
|

| 85 | Aliens (1986) - Feb 25, 2012 |
| 81 | Pi (1998) - Feb 25, 2012 |
| 82 | American Beauty (1999) - Feb 25, 2012 |
| 85 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Feb 25, 2012 |
| 78 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Feb 25, 2012 |
| 80 | Donnie Darko (2001) - Feb 25, 2012 |
| 83 | Jacob's Ladder (1990) - Feb 25, 2012 |
| 82 | Youth in Revolt (2010) - Jan 21, 2012 |
| 83 | True Grit (2010) - Jan 21, 2012 |
| 85 | Inglourious Basterds (2009) - Jan 21, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |