mdavid

mdavid
Movie Buff - 245 Film Ratings
Member Since: 21 Jul 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 18% The Hunger Games (2012) - Rated 10 Jun 2012
78 77% Moneyball (2011) - Rated 10 Jun 2012
77 74% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 23 Jul 2011
45 18% Natural Born Killers (1994) - Rated 23 Jul 2011
70 61% First Blood (1982) - Rated 23 Jul 2011
67 53% Falling Down (1993) - Rated 23 Jul 2011
80 81% The Mission (1986) - Rated 23 Jul 2011
58 35% 9½ Weeks (1986) - Rated 23 Jul 2011
44 16% The Boondock Saints (1999) - Rated 23 Jul 2011
22 6% Big (1988) - Rated 23 Jul 2011