![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mdbran | |
![]() |
Cinema Addict - 1010 Films Ranked
Member Since: May 5, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: I like good movies.
| |

| 20 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Absolute Power (1997) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Adam Sandler's Eight Crazy Nights (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | After the Sunset (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Ali (2001) - Aug 13, 2007 |
| 50 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |