![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mdikici | |
![]() |
Movie Buff - 279 Films Ranked
Member Since: Mar 7, 2009
Location: Ankara, Turkey
|

| 92 | The Royal Tenenbaums (2001) - Jan 31, 2012 |
| 95 | Dead Man's Shoes (2004) - May 05, 2010 |
| 95 | No Country for Old Men (2007) - May 05, 2010 |
| 90 | Snatch (2000) - May 05, 2010 |
| 75 | Resident Evil: Apocalypse (2004) - May 05, 2010 |
| 75 | The Exorcist (1973) - May 05, 2010 |
| 80 | The Illusionist (2006) - May 05, 2010 |
| 70 | The Mexican (2001) - May 05, 2010 |
| 85 | Sleepy Hollow (1999) - May 05, 2010 |
| 70 | Seven Pounds (2008) - May 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |