![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mdruskin | |
![]() |
Film Freak - 608 Films Ranked
Member Since: Mar 24, 2006
Location: San Francisco, CA, USA
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 60 | The Hangover Part II (2011) - Jun 27, 2011 |
| 79 | Super 8 (2011) - Jun 27, 2011 |
| 50 | Green Lantern (2011) - Jun 27, 2011 |
| 84 | X-Men: First Class (2011) - Jun 27, 2011 |
| 72 | Thor (2011) - May 15, 2011 |
| 81 | Bridesmaids (2011) - May 15, 2011 |
| 75 | Fast Five (2011) - May 15, 2011 |
| 20 | Sucker Punch (2011) - Apr 12, 2011 |
| 81 | Source Code (2011) - Apr 12, 2011 |
| 79 | No Strings Attached (2011) - Feb 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |