![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
me1.0 | |
![]() |
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Alfie (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American Movie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 78 | American Wedding (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Army of Darkness (1993) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Bad Boys (1995) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |