Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
meatcreature
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Jun 10, 2006
Location: USA
Recent Rankings
50 Jurassic Park III (2001) - Aug 13, 2007
85 Big Fish (2003) - Aug 13, 2007
20 Soul Plane (2004) - Aug 13, 2007
50 What Women Want (2000) - Aug 13, 2007
85 Spanglish (2004) - Aug 13, 2007
98 American Beauty (1999) - Aug 13, 2007
90 Vanilla Sky (2001) - Aug 13, 2007
88 Signs (2002) - Aug 13, 2007
80 Anger Management (2003) - Aug 13, 2007
80 The Italian Job (2003) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with meatcreature. Why not go rank more films, then come back and check it out again?