Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mece
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Jan 27, 2011
Location: Ankara, Turkey
Recent Rankings
90 12 Monkeys (1995) - Oct 16, 2011
90 The Edge of Heaven (2007) - Jan 30, 2011
90 Tangled (2010) - Jan 30, 2011
85 True Grit (2010) - Jan 30, 2011
75 Never Let Me Go (2010) - Jan 30, 2011
45 Lebanon (2010) - Jan 29, 2011
90 School of Rock (2003) - Jan 27, 2011
55 The Scorpion King (2002) - Jan 27, 2011
85 The Bourne Identity (2002) - Jan 27, 2011
55 War of the Worlds (2005) - Jan 27, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mece. Why not go rank more films, then come back and check it out again?