Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
medesthai
Flick Fan - 92 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2011
Location: Canada
Recent Rankings
89 No Country for Old Men (2007) - Mar 21, 2011
88 Aliens (1986) - Mar 21, 2011
84 The Addams Family (1991) - Mar 21, 2011
58 Beowulf (2007) - Mar 21, 2011
76 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Mar 21, 2011
91 12 Monkeys (1995) - Mar 21, 2011
79 Children of Men (2006) - Mar 21, 2011
70 Mrs. Doubtfire (1993) - Mar 21, 2011
81 The Fly (1986) - Mar 21, 2011
86 Zombieland (2009) - Mar 21, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with medesthai. Why not go rank more films, then come back and check it out again?