Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
medrec
Movie Buff - 171 Films Ranked
Member Since: Apr 25, 2010
Recent Rankings
3 After.Life (2009) - Aug 26, 2010
4 The Karate Kid (2010) - Aug 26, 2010
5 Piranha (2010) - Aug 26, 2010
4 The Expendables (2010) - Aug 20, 2010
3 22 Bullets (2010) - Aug 20, 2010
4 The A-Team (2010) - Aug 20, 2010
7 Mother and Child (2010) - Jul 28, 2010
8 Yeo-haeng-ja (2009) - Jul 28, 2010
9 Inception (2010) - Jul 28, 2010
3 The Back-up Plan (2010) - Jul 19, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with medrec. Why not go rank more films, then come back and check it out again?