![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
meester | |
![]() |
Cinema Addict - 1529 Films Ranked
Member Since: Jun 12, 2006
Location: Australia
|

| 76 T7 | The Prisoner of Zenda (1937) - Sep 21, 2009 |
| 71 T7 | The Last of Sheila (1973) - Sep 21, 2009 |
| 70 T6 | It's a Gift (1934) - Sep 21, 2009 |
| 70 T6 | Humoresque (1946) - Sep 21, 2009 |
| 90 T10 | Dimensions of Dialogue (1982) - Sep 21, 2009 |
| 50 T4 | Pirates (1986) - Sep 21, 2009 |
| 0 T1 | Annie (1982) - Sep 21, 2009 |
| 0 T1 | What Planet Are You From? (2000) - Sep 21, 2009 |
| 5 T1 | Carlito's Way (1993) - Sep 21, 2009 |
| 0 T1 | Nurse Betty (2000) - Sep 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,046,000 Movie Rankings and Counting... |