![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
meganmcpain | |
![]() |
Movie Buff - 353 Films Ranked
Member Since: Jun 14, 2009
Location: USA
|

| 75 | Sister Act (1992) - Oct 15, 2011 |
| 81 | Top Gun (1986) - Oct 15, 2011 |
| 35 | The Break-Up (2006) - Oct 15, 2011 |
| 78 | A Beautiful Mind (2001) - Oct 15, 2011 |
| 60 | Crank (2006) - Oct 15, 2011 |
| 35 | Birth (2004) - Oct 15, 2011 |
| 77 | Little Miss Sunshine (2006) - Oct 15, 2011 |
| 64 | Blades of Glory (2007) - Oct 15, 2011 |
| 71 | Happy Gilmore (1996) - Oct 15, 2011 |
| 70 | Airheads (1994) - Oct 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |