![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
megnesium | |
![]() |
Flick Fan - 89 Films Ranked
Member Since: May 21, 2008
Location: USA
|

| 32 | Shallow Hal (2001) - Jun 03, 2008 |
| 20 | The Skulls (2000) - Jun 03, 2008 |
| 1 | The Blair Witch Project (1999) - Jun 03, 2008 |
| 36 | The Butterfly Effect (2004) - Jun 03, 2008 |
| 38 | Four Brothers (2005) - Jun 03, 2008 |
| 27 | Spider-Man 3 (2007) - Jun 03, 2008 |
| 40 | The Aviator (2004) - Jun 03, 2008 |
| 50 | Closer (2004) - Jun 03, 2008 |
| 69 | Crocodile Dundee in Los Angeles (2001) - Jun 03, 2008 |
| 52 | Gangs of New York (2002) - Jun 03, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |