Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mekanixlabs
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
Recent Rankings
0 Child's Play 2 (1990) - Aug 18, 2009
0 101 Dalmatians (1961) - Aug 18, 2009
75 Lost Highway (1997) - Aug 18, 2009
100 The Dark Knight (2008) - Aug 18, 2009
80 Major League (1989) - Aug 18, 2009
88 Hard Candy (2005) - Aug 18, 2009
0 The Mask of Zorro (1998) - Aug 18, 2009
10 Midway (1976) - Aug 18, 2009
90 The Man with Two Brains (1983) - Aug 18, 2009
90 What Dreams May Come (1998) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mekanixlabs. Why not go rank more films, then come back and check it out again?