Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
melankomik
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Feb 11, 2011
Location: İstanbul, Üsküdar, Turkey
Recent Rankings
60 Apocalypto (2006) - Feb 11, 2011
55 The Hudsucker Proxy (1994) - Feb 11, 2011
61 No Country for Old Men (2007) - Feb 11, 2011
45 The Ladykillers (2004) - Feb 11, 2011
90 Full Metal Jacket (1987) - Feb 11, 2011
95 Forrest Gump (1994) - Feb 11, 2011
90 Anayurt Oteli (1987) - Feb 11, 2011
88 The Squid and the Whale (2005) - Feb 11, 2011
85 Oldboy (2003) - Feb 11, 2011
75 Patch Adams (1998) - Feb 11, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with melankomik. Why not go rank more films, then come back and check it out again?